موسلی رژیمی می‌خوای و نمیدونی از کجا تهیه کنی؟

هلتی گرانولا اولین تولیدکننده موسلی رژیمی واقعی در ایران که تمام محصولات خود را با جو دوسرپرک و مواد اولیه با کیفیت فوق العاده تولید می‌کند. درصد مغز آجیل و میوه خشک استفاده شده در محصولات هلتی بسیار بالا بوده و به شما این ضمانت را می‌دهد که در تمام محصولات خود از حو دوسرپرک استفاده کرده‌است.

راهنمای خرید موسلی رژیمی

نمی‌دانید تفاوت گرانولا با موسلی در چیست؟ به طور خلاصه تفاوت گرانولا و موسلی در روند تولید آن‌ها است. گرانولاهای هلتی با عصاره مالت تفت داده شده‌اند؛ اما موسلی به صورت خام تولید می‌شود.

موسلی رژیمی مناسب، موسلی است که از جو دوسرپرک تهیه شده باشد. این محصول چون به صورت خام تولید می‌شود، حتما” باید از جو دوسرپرک تهیه شود تا مشکلات گوارشی برای مصرف کننده ایجاد نکند.

مزیت موسلی‌ های هلتی در همین نکته خلاصه شده است که در تولید آن از جو دوسرپرک مرغوب و با کیفیت فوق العاده بالا استفاده شده است.

موسلی رژیمی مناسب چه کسانی است؟

موسلی به عنوان صبحانه، میان وعده، وعده قبل و بعد از باشگاه پیشنهاد می‌شود. اگر ورزشکار هستید، اگر به رژیم غذایی خود اهمیت می‌دهید؛ موسلی انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. هر سلیقه غذایی که دارید و هر طعمی که دوست داشته باشید؛ موسلی های هلتی در میان آن‌ها خواهد بود.

ترکیب شکلات در موسلی صبحانه، ترکیب میوه‌های جذاب موز و انبه و نارگیل در موسلی انرژی و ترکیب خاص و جذاب کرنبری، گوجی بری و بلوبری در موسلی لوکرب.

نحوه سفارش و خرید موسلی رژیمی

شما می‌توانید سفارشات خود را از طریق وبسایت گرانولا هلتی ثبت کنید. نحوه ارسال در تهران به صورت پیک و ظرف 24 ساعت خواهد بود. زمان ارسال به مراکز استان‌ها 48 تا 72 ساعت و سایر مناطق کشور بین 3 الی 5 روز کاری خواهد بود. برای محصولات کیلویی این زمان برای تمامی شهرها 7 روز کاری به طول خواهد انجامید.

خرید گرانولا و موسلی رژیمی

چرا موسلی های هلتی بهترین هستند؟

استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا، جو دوسرپرک، درصد بالای مغز آجیل و میوه خشک و قیمت مناسب، موسلی های هلتی را به گزینه‌ای مناسب برای صبحانه و میان وعده شما عزیزان تبدیل کرده‌است.

خرید گرانولا و موسلی رژیمی

خرید موسلی رژیمی به صورت کیلویی

موسلی کیلویی

موسلی انرژی کیلویی

219000 تومان

موسلی کیلویی

موسلی لوکرب کیلویی

239000 تومان

موسلی کیلویی

موسلی صبحانه کیلویی

214000 تومان